Fonksiyonlu Ve Özellikli Ön Muhasebe Programı NetEsnaf

Fonksiyonlu Ve Özellikli Ön Muhasebe Programı NetEsnaf

Fonksiyonlu Ve Özellikli Ön Muhasebe Programı

 

Program Özellikleri

 

            Günümüzde ön muhasebe işlemleri genelde bilgisayarlar aracılığı ile yapılır. Bilgisayarlara yüklenen basit muhasebe programı ile işlemler hızlı bir şekilde ve kolay gerçekleştirilir. Bu program sayesinde uğraşılması zor evrakların kaydı son derece kolay olmaktadır. Netesnaf, bu muhasebe programları içerisinde yer alan, en kullanışlı programdır. Programın veri tabanı SQL server üzerine dayanmaktadır. Ayrıca, oluşturulan kullanıcı adı ve şifre ile son derece güvenilir. Bu programın, farklı bilgisayarlardan da giriş izni vardır. Hangi bilgisayarlardan, ön muhasebe yapılmak isteniyor ise o bilgisayarlara program yüklenir ve sorunsuz bir şekilde kullanılır.

 

            Netesnaf programı üzerinde birçok özellik mevcuttur. Toplumda yer alan programların aksine, son derece kullanışlı ve pratiktir. Program üzerinde, cari kontrolü ve stok kontrolü rahat bir şekilde yapılır. Program özellikleri arasında ek olarak, çek senet girişi ve fatura düzenleme gibi özellikler de bulunur. Bu işlemlerin kaydı da program tarafından yapılır. Bu işlemlerin sisteme girilmesi son derece pratik olduğu için, kolay muhasebe programı da denilmektedir. Stok kontrolü ve cari kontrolü yapılabilmesi için, ilk olarak bu bilgilerin programa girilmesi gerekir.

 

            Daha sonra program, tüm girilen bilgileri hafızasında tutar ve saklar. Programın hırsızlıklara ve çalıntılara karşı bir koruma özelliği vardır. Sistemde bulunan uygulama ile girilen bilgiler sadece kullanıcıya ait olmaktadır. Bu kullanışlı ve basit muhasebe programı ile ön muhasebe işlemi artık daha basit bir hal almıştır. Ön muhasebeler artık her şirkette ve kuruluşlarda gereklidir. Bu nedenden dolayı, programın satışına başlanmıştır. Şirketler bu program için, bir çalışan da bünyesinde bulundurur. Bu çalışanlar programı kullanır ve şirketin muhasebe işlemlerini halleder.

 

            Kolay muhasebe programı satın alınabilmesi için, satıcı firma ile görüşülmesi ve teknik bilgilerin alınabilmesi gerekir. Ayrıca program vasıtası ile faturalar da basılmaktadır. Fatura koçanları, alınan fatura makinelerine koyulur ve program yardımı ile sırasıyla basılır. Her şirketin bir veri tabanı oluşturulur. Bu veri tabanlarının kontrolü ve tüm incelemeleri, firma yetkilileri tarafından yapılmaktadır. Basit muhasebe programı, içerisinde bulunan özellikleri ve ön muhasebe alanına katkısından dolayı, tüm şirketler tarafından kullanılır.

 

Paylaş