E-Ticarete Netesnaf İle Giriş Yapın

E-Ticarete Netesnaf İle Giriş Yapın

E-Ticarete Netesnaf İle Giriş Yapın

 

            İnternetin yaygınlaştığı ve ayrılmaz bir parçamız haline geldiği şu dönemde neredeyse bütün işlemler online olarak yerine getirilmeye başlandı. Bu durum e-devlet hizmetleriyle devletin de uyum sağladığı bir süreç olarak karşımıza çıktı. Esnaf ve ticaret erbabının sisteme entegrasyonunu sağlamak, oluşturulan portal sayesinde koordinasyon ve işbirliği ile etkin bir takip yapabilmek amacıyla Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından e-fatura ve e-arşiv sistemleri oluşturulmuştur.

 

 Elektronik Fatura

 

            En basit anlamıyla elektronik fatura olarak adlandırılan e-fatura, satış sonrasında satıcıların alıcılara almış oldukları ürünlerin faturalarını bir email adresi aracılığıyla bir nüshasını göndermeleri ve diğer nüshasını ise e fatura arşiv kapsamında muhafaza etmeleri mantığıyla çalışmaktadır. E-fatura kırtasiye malzemelerinden ve ekstra personel giderlerinden kurtarması sebebiyle oldukça maliyet etkin bir yöntemdir.

 

            Şirketler için kolay takip imkânı sunar, muhasebe sistemini verimli hale getirir ve çevre dostu bir yaklaşım geliştirir. E fatura arşiv konusunda her türlü destek netesnaf tarafından sağlanmaktadır. Yakın gelecekte muhtemelen zorunlu hale getirilecek e fatura sistemine netsenaf yazılımı sayesinde kolaylıkla geçilebilmektedir. E arşiv nedir konusunda elektronik faturanın muhafazası, mali kanallara ibrazı ve arşivlenmesi işlemlerini kapsayan bütün süreçler netesnaf sitesi web tabanlı yazılımı tarafından problemsiz bir şekilde yürütülebilmektedir.

 

 E-Ticaret Ortamına Giriş

 

            İnternetin gücünü iş hayatında kullanmak isteyenler için e-ticaret ortamı, ürünlerin kısa sürede müşterilere ulaşabilmesi ve etkin bir reklam aracı olması sebebiyle oldukça yaygındır. Bu konularda başvurulabilecek güvenilir bir kaynak olan netesnaf; web tabanlı yazılım, web sayfası tasarımı, seo ve içerik yönetimi hizmetleri, cloud server, domain, kurumsal elektronik posta işlemleri, grafik tasarım gibi birçok konuda çözüm üretmektedir. Ayrıca son dönemde muhasebe programıyla entegre edilen özel yazılımlar da geliştirmektedir.

 

            Ticaretini internet ortamında yapmak isteyenler için web sitesi kurulumundan site tanıtımına, seo uyumlu özgün içeriklerin hazırlanmasıyla site reklamından satış işlemlerine, ödeme yöntemlerinden e fatura hazırlanmasına kadar varan birçok süreç netesnaf tarafından kurumsal bir tecrübeyle icra edilmektedir. E fatura ve e arşiv nedir konularında da etkili çözümler üretilmekte, elektronik ticaretin bütün safhalarında kalıcı destek ve bizzat yürütme işlemi uygulanmaktadır.

 

Paylaş